وضعیت فعالیت واحد علوم و تحقیقات در ایام تعطیلات تابستانه ۹۷

۲۵ تیر ۱۳۹۷ | ۰۶:۰۷ کد : ۹۹۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۷۸۳۰
واحد علوم و تحقیقات همزمان با اجرای تعطیلات تابستانه در واحدهای سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی، برای فعالیت در برخی حوزه‌ها در دوران این تعطیلات برنامه‌ریزی کرده است.
وضعیت فعالیت واحد علوم و تحقیقات در ایام تعطیلات تابستانه ۹۷

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، واحد علوم و تحقیقات در تابستان ۹۷ با برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت در قالب برنامه «تابستان باز» میزبان شهروندان و علاقمندان به شرکت در این دوره‌ها است.

همچنین با توجه به بخشنامه تعطیلات تابستانه ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی، (از ۳۰ تیر تا ۳۰ مرداد)، حوزه اداری ستاد و دانشکده‌های واحد علوم و تحقیقات به منظور پاسخگویی و خدمت‌رسانی به دانشجویان، روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۳ هفته پایانی مرداد ماه فعال هستند.

در سه هفته پایانی مرداد ماه ۹۷، حوزه اداری ستاد و دانشکده‌های واحد علوم و تحقیقات در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (تاریخ‌های ۱۵، ۱۶، ۲۲، ۲۳، ۲۹ و ۳۰ مرداد ماه)، در ساعات اداری برای خدمت رسانی به دانشجویان و مراجعه‌کنندگان فعال است.

همچنین آزمایشگاه‌ها و مجموعه ورزشی فتح شامل این تعطیلات نبوده و در طول مرداد ماه مطابق با روزهای کاری تا پایان ساعت اداری به فعالیت مشغول خواهند بود.

تمامی واحدها و مراکز آموزشی، سازمان مرکزی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی از جمله واحد علوم و تحقیقات، بر طبق بخشنامه ابلاغی معاونت توسعه و مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، دو هفته نخست مرداد ماه تعطیل خواهند بود.


( ۴۳ )