توسط دانشکده عمران، معماری و هنر واحد علوم و تحقیقات؛ ویژه برنامه آشنایی دانشجویان جدیدالورود با روندها و مقررات پژوهشی برگزار می‌شود

۱۹ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۴ کد : ۹۹۲۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۳
ویژه برنامه آشنایی دانشجویان جدیدالورود واحد علوم و تحقیقات با عرصه‌ها، روندها و قوانین و مقررات پژوهشی در آستانه آغاز سال تحصیلی ۹۸ - ۹۷ توسط مدیریت پژوهشی دانشکده عمران، معماری و هنر واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر فرح حبیب مدیر امور پژوهشی دانشکده عمران، معماری و هنر واحد علوم و تحقیقات با اعلام این خبر، از جهت‌دهی به پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی در راستای تحقق استراتژی کلان دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر حل مشکلات و مسائل جامعه و کشور به عنوان دیگر برنامه کلیدی در حوزه پژوهشی این دانشکده نام برد.

مدیر امور پژوهشی واحد علوم و تحقیقات همچنین اظهار داشت: کارگاه‌هایی برای آشنایی بیشتر اعضای هیات علمی با معیارهای ارتقا، ارتباط با صنعت، تجاری‌سازی دستاوردها و... در سال تحصیلی آینده برگزار خواهد شد.

بر طبق این گزارش، دکتر فرح حبیب طی حکمی به عنوان مدیر پژوهشی دانشکده عمران، معماری و هنر منصوب شده است.

پیش از این، دکتر محمد نقی‌زاده عهده‌دار مدیریت پژوهشی این دانشکده بود که آئین تقدیر از زحمات وی و معرفی دکتر حبیب به عنوان مدیر جدید امور پژوهشی دانشکده عمران، معماری و هنر با حضور دکتر مهدی روانشادنیا رئیس این دانشکده برگزار شد.


( ۸ )