در «تابستان باز» علوم و تحقیقات وکیل خود شوید | عناوین دوره‌های آموزشی کاربردی حقوقی؛ از حقوق بورس تا حقوق ثبت علائم تجاری

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۳ کد : ۹۸۳۱ اخبار
تعداد بازدید:۸۷۳
دانشکده حقوق، الهیات و علوم سیاسی واحد علوم و تحقیقات در رویداد «تابستان باز» واحد علوم و تحقیقات، نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی حقوقی برای عموم شهروندان اقدام می‌کند.
در «تابستان باز» علوم و تحقیقات وکیل خود شوید | عناوین دوره‌های آموزشی کاربردی حقوقی؛ از حقوق بورس تا حقوق ثبت علائم تجاری

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، این دوره‌ها به سرپرستی اعضای هیات علمی دانشکده حقوق، الهیات و علوم سیاسی واحد علوم و تحقیقات از جمله دکتر محمدعلی مهدوی ثابت مدیر گروه حقوق کیفری و جرم‌شناسی، دکتر گودرز افتخار جهرمی مدیر گروه حقوق خصوصی و دکتر محسن محبی مدیر گروه حقوق عمومی و بین‌الملل این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

دوره‌های آموزشی حقوقی بر اساس تقویم اعلام شده از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد علوم و تحقیقات، از ۱۴ و ۱۵ تیر ماه در این واحد دانشگاهی آغاز می‌شوند و تا نیمه شهریور ماه ادامه دارند و ۱۶ تا ۳۲ ساعته هستند.

آئین دادرسی کیفری، روش‌های مدرن تشخیص و کشف جرم، روانشناسی جنایی کاربردی، آئین دادرسی مدنی کاربردی، حقوق بورس و اوراق بهادار، حقوق مالکیت صنعتی و ثبت علائم تجاری و... از جمله عناوین این دوره‌های آموزشی هستند.

لینک ثبت‌نام در این دوره‌ها از هفته اول تیر ماه بر روی وب سایت واحد علوم و تحقیقات به نشانی Srbiau.ac.ir قرار می‌گیرد.


( ۱۱ )