دانشجوی واحد علوم و تحقیقات برگزیده جشنواره رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر علوم انسانی در زمینه تولید و اشتغال شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۰ کد : ۹۵۰۵ اخبار اخبار اصلی- روابط عمومی
تعداد بازدید:۳۴۳۹
مهدی معدنچی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات به عنوان برگزیده شایسته تقدیر در اولین جشنواره ملی قدردانی از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر علوم انسانی در زمینه تولید و اشتغال معرفی و تقدیر شد.
دانشجوی واحد علوم و تحقیقات برگزیده جشنواره رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر علوم انسانی در زمینه تولید و اشتغال شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، برگزیدگان اولین جشنواره ملی قدردانی از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر علوم انسانی در زمینه تولید و اشتغال در آیین اختتامیه این جشنواره که روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه ۹۶ برگزار شد، معرفی و تقدیر شدند.

این آئین با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، معاون توسعه مدیریت و سرمایه‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در این پژوهشگاه برگزار شد.

برگزیدگان این جشنواره در سه کارگروه «مدیریت، اقتصاد، حسابداری و کارآفرینی»، «علوم اجتماعی، علوم تربیتی و علوم سیاسی» و «رشته‌های زبان‌شناسی، ادبیات، الهیات و فلسفه» معرفی شدند.

در کارگروه «مدیریت، اقتصاد، حسابداری و کارآفرینی» احسان سلطانی‌فر از دانشگاه تهران به عنوان برگزیده و مهدی معدنچی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، سید امیرحسین ابوالحسینی از دانشگاه شهید بهشتی، حسنعلی محسنی از دانشگاه امام صادق (ع)، محمد فرزانه از دانشگاه اصفهان، بهروز قاضی‌زاده از پژوهشگاه علوم انسانی و مهدی دهقانی سلطانی از دانشگاه سمنان شایسته تقدیر شناخته شدند.

در کارگروه «علوم اجتماعی، علوم تربیتی و علوم سیاسی» نیز فاطمه خوشنویسان از دانشگاه صنعتی اصفهان، مهتا بذرافکن از دانشگاه شیراز و حمید سجادی از دانشگاه تهران شایسته تقدیر معرفی شدند.

در کارگروه سوم نیز در حوزه رشته‌های زبان‌شناسی، ادبیات، الهیات و فلسفه، مرتضی طاهری از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی توانست رتبه شایسته تقدیر را از آن خود کند.