در گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه‌های تهران؛

استاد بسیجی واحد علوم و تحقیقات بخاطر خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه تقدیر شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۸ کد : ۹۵۰۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۰۸
دکتر رحیم سرور استاد بسیجی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه‎های تهران که در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت.
استاد بسیجی واحد علوم و تحقیقات بخاطر خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، این آئین با حضور دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران و دکتر محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این مراسم در راستای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه از دکتر رحیم سرور عضو هیأت علمی و مدیرگروه جغرافیای واحد علوم و تحقیقات تقدیر به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در بخشی از متن لوح اهدایی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین مختار نظری نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سید الشهدا (ع) استان تهران، خطاب به دکتر سرور آمده است:

«عنایت ویژه و مساعدت‌های جنابعالی در راستای خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه که باعث کاهش آلام مصیبت‌دیدگان و موجب آسایش و آرامش این عزیزان گردیده، به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» تقدیر و تشکر نموده، سلامتی و موفقیت روزافزون شما را در راه خدمات رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر (ع) و منویات مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال خواستارم».