در آئین پایان سال اساتید و کارکنان واحد علوم و تحقیقات مطرح شد:

کسب رتبه ۵ دانشگاه‌های کشور توسط واحد علوم و تحقیقات ثمره تلاش همه دانشگاهیان این واحد است

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۴ کد : ۹۵۰۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۱۸
مراسم تقدیر از خدمات یکساله اساتید و کارکنان واحد علوم و تحقیقات با حضور اعضای هیات رئیسه این واحد دانشگاهی و جمعی از اساتید و کارکنان این واحد برگزار شد.
کسب رتبه ۵ دانشگاه‌های کشور توسط واحد علوم و تحقیقات ثمره تلاش همه دانشگاهیان این واحد است

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر سید یعقوب زراعت‌کیش مدیرکل حوزه ریاست واحد علوم و تحقیقات در این مراسم با اشاره به موفقیت‌های واحد علوم و تحقیقات در سال ۱۳۹۶، گفت: بدون شک کسب موفقیت‌های واحد علوم و تحقیقات نظیر رتبه ۵ دانشگاه‌های کشور بر اساس رتبه‌بندی آینده‌پژوهی علم، آن هم با وجود رقابت شدید بین موسسات آموزشی و دانشگاه‌‎های کشور، ثمره تلاش همه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان این واحد است.

دکتر کرم‌اله دانشفرد معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم، «سرمایه انسانی» را بهترین واژه قابل استخدام برای دست‌اندرکاران یک سازمان دانست و یادآور شد: والاترین، معتبرترین و گرانقدرترین دارایی یک سازمان، سرمایه آن است.

دکتر منصور بیات معاون توسعه مدیریت و منابع واحد علوم و تحقیقات نیز در این همایش با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی و به تبع آن واحد علوم و تحقیقات، جلب رضایت و قدردانی از زحمات کارکنان است، گفت: نگاه عادلانه به تمامی پرسنل، افزایش سهم وام‌ها، به روز کردن احکام، اعمال مدارک تحصیلی، برقراری دوباره خرید مرخصی و.... تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های این معاونت برای پاسداشت زحمات همکاران است.


( ۲۰ )