همزمان با روز بزرگداشت شهدا؛

دفتر بسیج کارکنان واحد علوم و تحقیقات افتتاح شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۱ کد : ۹۴۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۷۱
همزمان با سالروز گرامیداشت شهدا، دفتر بسیج کارکنان واحد علوم و تحقیقات که مزین به نام شهید حاج احمد سوداگر از دانشجویان شهید واحد علوم و تحقیقات است، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات فریبرز صالح آبادی فرمانده بسیج کارکنان واحد علوم و تحقیقات در مراسم افتتاح دفتر این تشکل، گفت: خط و مشی تعیین شده در بسیج کارکنان واحد علوم و تحقیقات در راستای خدمت‌رسانی هر چه مطلوب‌تر به دانشجویان و اساتید است.

صالح‌آبادی افزود: تقویت روحیه همدلی و برادری میان کارکنان، ایجاد وحدت رویه کارکنان در بخش‌های مختلف دانشگاه، ایجاد هم‌افزایی برای انجام امور محوله، تقویت تفکر سیستمی در بین کارکنان و همینطور ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر در دانشگاه از جمله اهداف بنیادی بسیج کارکنان خواهد بود.

وی با عنوان اینکه بسیج کارکنان به عنوان بزرگترین تشکل کارمندی در سطح واحد علوم و تحقیقات متعلق به کلیه کارکنان این واحد دانشگاهی است، ادامه داد: امیدوارم در سال آینده با برنامه‌ریزی منسجم‌تر وگسترده‌تر بتوانیم خدمات مفید‌تر و قابل توجهی را در حوزه کارکنان ارائه دهیم.

فرمانده بسیج کارکنان واحد علوم و تحقیقات اضافه کرد: تشکیل بسیج کارکنان در حوزه خواهران، ایجاد معاونت‌های فرهنگی و اجتماعی، علمی و تحول اداری، عملیات و بکارگیری، فضای مجازی، اردویی، قرآن و عترت، تربیت بدنی و... در سطح بسیج کارکنان در حال حاضر انجام شده و هر یک از کارکنان با توجه به علاقه‌مندی و یا تخصص خود می‌توانند در هر یک از این بخش‌ها به فعالیت بپردازند.

پایگاه بسیج کارکنان واحد علوم و تحقیقات با نام شهید حاج احمد سوداگر تحت نظارت حوزه بسیج دانشگاه‌ها، وزارت علوم و مراکز آموزش عالی و همینطور سازمان بسیج ادارات، از آذر ماه سال ۱۳۹۳ با عضویت بیش از ۴۰۰ نفر از کارکنان آغاز به فعالیت کرد.

دفتر بسیج کارکنان واحد علوم و تحقیقات در طبقه همکف شمالی ساختمان علوم پایه، جنب نمازخانه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حجت اله ذاکر افتتاح شد.


( ۲ )