دختران والیبالیست مهندسی ورزش کاپ طلایی رنگ المپیاد فرهنگی ورزشی را کسب کردند / بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات از رقابت‌های فوتسال و بسکتبال

۲۹ آذر ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۰ کد : ۹۰۶۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۸۰
دختران والیبالیست مهندسی ورزش کاپ طلایی رنگ المپیاد فرهنگی ورزشی را کسب کردند / بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات از رقابت‌های فوتسال و بسکتبال

در روز دوم رقابت‌های والیبال دختران در سومین المپیاد فرهنگی ورزشی شهید حججی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، قهرمان رقابت ها مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دختران والیبالیست این واحد دانشگاهی، ۲۷ آذر در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی فتح به مصاف هم رفتند. تیم مهندسی ورزش در رقابت فینال با اقتدار زمین مسابقه را ترک کرد و پیروز میدان شد.

نتایج این رقابت در ست اول ۳-۱۵ و ست دوم ۴-۱۵ است. همچنین جدول نتایج مسابقات والیبال روز ۲۷ آذر به شرح زیر است:

نتایج مسابقات والیبال -۲۷ آذر

طلا

نقره

مهندسی ورزش

مهندسی پزشکی

نگین بنفشه

فائزه نوروزی

غزاله هاشمی

مهشاد میرافضل

ملیکا ترابی

زهرا قیصری

مهسا غلامی

فاطمه نصیری

 

حجت الاسلام والمسلمین ذاکر معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر رضا سارنگ مدیر کل تربیت بدنی و دکتر محمد قهدریجانی مدیر کل امور فرهنگی با حضور در مجموعه ورزشی فتح از روند برگزاری مسابقات سومین المپیاد فرهنگی ورزشی بین رشته های دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات، یادواره شهید محسن حججی بازدید و دو دیدار از رقابت‌های بسکتبال و وفوتسال را به نظاره نشستند.

سومین المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهید حججی / طلا و نقره اوزان برتر کشتی

رقابت‌های کشتی پسران واحد علوم و تحقیقات در تاریخ ۲۷ آذر در سه وزن ۷۰-۷۹-۸۲ کیلو در سالن رزمی مجموعه ورزشی فتح این واحد دانشگاهی برگزار شد و دانشجویان رشته مهندسی نفت در این رقابت‌ها خوش درخشیدند.

نتایج مسابقات کشتی -۲۷ آذر

ردیف

نام و نام خانوادگی

مقام

رشته تحصیلی

۱

البرز تیموری

اول وزن ۷۰

مهندسی نفت

۲

سید علی میر افضل

دوم وزن ۷۰

مهندسی ورزش

۳

جویا ابراهیمی مهربان

اول وزن ۷۹

مهندسی نفت

۴

احسان محمد نژاد

دوم وزن ۷۹

مهندسی نفت

۵

نیما سلیمی

اول وزن ۸۲

مهندسی پزشکی

۶

برنا شایسته زاد

دوم وزن ۸۲

مهندسی شیمی

 

همچنین در ادامه رقابت‌های المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهید حججی، دونده‌های استقامتی واحد علوم و تحقیقات از میدان دانش تا کتابخانه مرکزی به رقابت پرداختند. نتایج این رقابت به شرح زیر اعلام شد:

 

نتایج مسابقات دو استقامت -۲۷ آذر

ردیف

نام و نام خانوادگی

مقام

رشته تحصیلی

۱

امیر حسین کازری

اول

شیمی

۲

عرفان زهرایی

دوم

مهندسی پزشکی

 

هندبالیست‌های واحد علوم و تحقیقات به مصاف هم رفتند

پسران هندبالیست واحد علوم و تحقیقات، روز ۲۷ آذر در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی فتح به مصاف هم‌رفتند. در دیدار بین تیم‌های مکتب الزهرا و مهندسی ورزش، مکتب الزهرا با اقتدار از سد رقیب خود گذشت و پیروز میدان شد. دیدار دوم بین تیم‌های دامپزشکی و مکانیک برگزار شد، بین این دو تیم رقابت تنگاتنگی برقرار بود که در نهایت با اختلاف اندکی بازی به سود مکانیک تمام شد.

 

نتایج مسابقات هندبال -۲۷ آذر

 

رشته

امتیاز

امتیاز

رشته

مکتب الزهرا

۱۴

۶

مهندسی ورزش

مکانیک

۱۳

۱۱

دامپزشکی

         
 

 

رقابت‌های پر هیجان مچ اندازی دختران برگزار شد

رقابت‌های مچ اندازی دختران در سالن شطرنج مجموعه ورزشی فتح ۲۸ آذر به شکل دو حذفی برگزار شد. معصومه باقرنیا با اقتدار از سایر رقبا طلای رقابت‌ها را کسب کرد. بین نفرات دوم تا چهارم رقابت نزدیکی وجود داشت که در نهایت جدول زیر به عنوان نتیجه این رقابت‌ها مشخص شد:

نتایج مسابقات مچ اندازی -۲۸ آذر

ردیف

نام و نام خانوادگی

مقام

رشته تحصیلی

۱

معصومه باقرنیا

اول

مدیریت بازرگانی

۲

زهرا کردبچه

دوم

مهندسی هسته ای

۳

مژده گل مهر

سوم

مهندسی شیمی

 

 


( ۴ )