در ادامه رقابت‌های سومین المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهید حججی:

اوج حساسیت در روز پایانی مرحله گروهی فوتسال پسران واحد علوم و تحقیقات / نتایج دور دوم مرحله گروهی رقابت های فوتسال مشخص شد

۲۷ آذر ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۰ کد : ۹۰۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۳۶
دور دوم مرحله گروهی رقابت فوتسال سومین المپیاد فرهنگی ورزشی بین رشته‌های دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با عنوان "یادواره شهید محسن حججی"، در تاریخ‌های ۲۵ و ۲۶ آذرماه با برگزاری ۸ دیدار به پایان رسید.
اوج حساسیت در روز پایانی مرحله گروهی فوتسال پسران واحد علوم و تحقیقات / نتایج دور دوم مرحله گروهی رقابت های فوتسال مشخص شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، در این مرحله گروهی و با برگزاری ۸ دیدار، تنها تیم "مکانیک الف" موفق شد با کسب ۶ امتیاز کامل از دور بازی‌های ابتدایی، بلیط صعود به مرحله ¼ نهایی را کسب کند.

همچنین با احتساب نتایج بدست آمده، دیدارهای دور سوم این رقابت‌ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و تیم‌های باقی مانده بایستی بر سر ۷ جایگاه خالی در مرحله ¼ نهایی با یکدیگر رقابت کنند.

نتایج دور دوم رقابت‌های گروهی سومین المپیاد فرهنگی ورزشی شهید حججی به شرح زیر است:

نتایج دور دوم رقابت‌های گروهی ۲۵ -۲۶ آذر

A

نفت "الف"

۲

۱

مهندسی پزشکی"ب"

حسابداری

۱

۲

مهندسی مواد"ب"

B

پزشکی "الف"

۳

۳

مکانیک"ب"

نفت"ب"

۲

۱

مکتب الزهرا

C

ورزش"الف"

۳

۰

مواد"الف"

نفت"ج"

۴

۰

پزشکی"ج"

D

مکانیک"الف"

۳

۰

صنایع

مهندسی ورزش"ب"

۲

۰

دامپزشکی

 

سومین المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهید حججی / تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی بسکتبال پسران واحد مشخص شد.

بلند قامتان واحد که در دو گروه "الف" و "ب" به طور دوره ای به رقابت پرداخته بودند بعد از سه روز مسابقه حساس، الک شدند.

در تاریخ ۲۶ آذر در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی فتح، دیدارهای روز سوم مسابقات دوره ای بسکتبال پسران برگزار شد نتایج این رقابت ها و تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی در جداول زیر ارائه شده است.

 

نتایج دیدارهای ۲۶ اذر بسکتبال

بازی اول

مهندسی ورزش۱

۴۸

۳۹

مهندسی نفت

بازی دوم

فیزیک

۲۱

۹

مهندسی مواد

بازی سوم

علوم ورزشی

۰

۲۰

مهندسی ورزش۲

بازی چهارم

هوافضا

۲۷

۱۴

مهندسی ورزش۳

 

از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی

گروه الف

گروه ب

مهندسی ورزش ۱

مهندسی ورزش ۲

مهندسی نفت

هوا و فضا

 

سومین المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهید حججی / رقابت های دارت با حضور پور شور پسران ورزشکار واحد برگزار شد

در تاریخ ۲۶ آذر تعداد زیادی از ورزشکاران واحد در سالن شطرنج مجموعه ورزشی فتح به رقابت های دارت پرداختند. امتیازات ورزشکاران در۲ دور پرتاب ثبت شد و قهرمانان این رشته همگانی مشخص شدند.

 

نتایج رقابت های دارت -۲۶ آذر

نام و نام خانوادگی

رشته تحصیلی

مدال

مجید خدابخش

مهندسی شیمی

طلا

امیر دشتی مقدم

مهندسی شیمی

نقره

پویا امین لاری

مهندسی شهرسازی

برنز

 

سومین المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهید حججی / برنامه زمان بندی دور سوم رقابت های گروهی فوتسال پسران

برنامه زمان بندی دور سوم مرحله گروهی – ۲۹ آذر

رشته

رشته

ساعت

پزشکی "الف"

مکتب الزهرا

۱۶

نفت"الف"

مهندسی مواد"ب"

۱۶:۳۰

نفت "ب"

مکانیک"ب"

۱۷

مکانیک"الف"

دامپزشکی

۱۷:۳۰

حسابداری

مهندسی پزشکی"ب"

۱۸

مواد"الف"

نفت"ج"

۱۸:۳۰

ورزش"الف"

پزشکی"ج"

۱۹

صنایع

مهندسی ورزش"ب"

۱۹:۳۰

 

سومین المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهید حججی / فخرایی با ۱۴۳ ضربه روپایی در یک دقیقه طلای رقابت ها را کسب کرد

فخرایی توانست در یک دقیقه تلاش، با ثبت ۱۴۳ ضربه روپایی طلای این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد

ورزشکاران رشته روپایی در تاریخ ۲۶ آذر در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی فتح به رقابت پرداختند، رکوردها در یک دقیقه ثبت شد. سینا فخرایی از رشته مهندسی نفت، توانست با ثبت ۱۴۳ ضربه صحیح در یک دقیقه از سد رقیبان خود بگذرد و طلای این دوره از رقابت ها راکسب کند، آقای علیرضا باباسنگانی با ۱۳۹ ضربه از رشته مهندسی ورزش گردن آویز نقره را بدست آورد.

 

نتایج رقابت های روپایی پسران ۲۶ آذر

نام و نام خانوادگی

رشته تحصیلی

مدال

رکورد

سینا فخرایی

مهندسی نفت

طلا

۱۴۳

علیرضا بابا سنگانی

مهندسی ورزش

نقره

۱۳۹