در بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم:

زمان برگزاری بخش شفاهی مسابقات سراسری قرآن در واحد علوم و تحقیقات اعلام شد / چگونگی اعلام نتایج

۲۲ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۸ کد : ۸۹۸۱ اخبار
تعداد بازدید:۶۷۲
بخش کتبی بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با شرکت ۱۳۰۰ نفر از اعضای هیات علمی و دانشجویان برگزار شد.
زمان برگزاری بخش شفاهی مسابقات سراسری قرآن در واحد علوم و تحقیقات اعلام شد / چگونگی اعلام نتایج

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور ۱۳۰۰ نفر شامل ۸۰ نفر از اعضای هیات علمی و ۱۲۲۰ نفر از دانشجویان برگزار شد که تقریباً بیش از ۴۰ درصد در رشته احکام، ۳۰ درصد در رشته نماز و ۴۰ درصد در رشته های، تفسیر قرآن کریم، زندگانی حضرت پیامبر (ص)، زندگانی معصومین (ع)، حفظ ادعیه و آشنایی با نهج البلاغه، ترجمه قرآن به زبان فارسی و انگلیسی به رقابت پرداختند.

شرکت کنندگان در بخش کتبی می توانند از دوهفته دیگر با ورود به سایت معاونت فرهنگی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://farhangi.iau.ir/index.php و ارائه کد داوطلبی از نتیجه این آزمون مطلع شوند.

همچنین تعداد بیش از ۱۵۰ نفر از اعضای هیات علمی و دانشجویان نیز در رشته های بخش شفاهی شامل قرائت، حفظ و هم خوانی شرکت کرده اند که این مسابقات، روز یکشنبه ۲۶ آذرماه در مسجد امام علی (ع) این واحد دانشگاهی برگزار می شود. همچنین بخش کتبی مسابقات کارکنان نیز در بهمن ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

 


۷ رای