دیدار تهیه کننده فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ با معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات

۲۷ آبان ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۸ کد : ۸۷۷۷ اخبار
تعداد بازدید:۲۷۵۸
محمد حسین قاسمی تهیه کننده فیلم های سینمایی به همراه چند تن از بازیگران و عوامل فیلم سینمایی "مصادره" با معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات دیدار و گفت گو کردند.
دیدار تهیه کننده فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ با معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین حجت اله ذاکر معاون فرهنگی و دانشجویی واحد ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشی محمد حسین قاسمی در فیلم های سینمایی به ویژه فیلم سینمایی شیار ۱۴۳، نسبت به استقبال واحد علوم و تحقیقات به خصوص حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی این واحد برای همکاری های مشترک در پروژه های فرهنگی با فیلم سازان و بازیگران اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ و زنده نگه داشتن ارزشهای دفاع مقدس گفت: ساخت فیلم های با این ویژگی ها، بویژه برای شهدا و خانواده شهدا می بایست بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

محمد حسین قاسمی ضمن تشکر از همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی در خصوص مساعدت جهت فیلم برداری بخش هایی از فیلم سینمایی مصادره در واحد علوم و تحقیقات از پیشنهاد همکاری مشترک با دانشگاه استقبال کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های آتی می توان اجرای نمایش را در سطح دانشگاه بصورت جدی و در طول سال داشته باشیم.

لازم به ذکر است، فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی و بازی بازیگرانی چون رضا عطاران و هومن سیدی و به تهیه کنندگی محمد حسین قاسمی در حال فیلمبرداری است که بخش هایی از این فیلم سینمایی در واحد علوم و تحقیقات تصویر برداری می شود. لازم به ذکر می باشد فیلم سینمایی مصادره برای جشنواره فیلم فجر امسال در حال آماده سازی است.

در این نشست مهران احمدی بازیگر بنام در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی همچون سریال پایتخت و همینطور هومن سیدی از بازیگران توانمند حوزه سینما و تئاتر نیز حضور داشتند