مراسم گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در واحد علوم و تحقیقات برپا است

۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۹ کد : ۸۷۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۷
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور مسئولان واحد علوم و تحقیقات و جمعی از اساتید حوزه نشر، ناشران کتب دانشگاهی، شاعران و هنرمندان، مراسم گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی به همراه برگزاری مسابقات کتابخوانی و تندخوانی کتاب در محل برپایی نمایشگاه کتاب واقع در ساختمان علوم پایه برگزار می شود.
مراسم گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در واحد علوم و تحقیقات برپا است

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی و در راستای فرهنگ سازی مطالعه در بین دانشگاهیان و بویژه دانشجویان، معاونت فرهنگی و دانشجویی این واحد با همکاری معاونت پژوهشی و فناوری، کانون ها و نشریات دانشجویی مراسمی تحت عنوان «گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی» را، روز سه شنبه مورخ ۲۳ آبان ماه جاری از ساعت ۱۳:۳۰ در ساختمان علوم پایه، سالن نمایشگاهی نور برگزار می کند.

گفتنی است براساس این گزارش همزمان با این مراسم مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان نیز برگزار می شود. عنوان کتاب در نظر گرفته شده برای این مسابقه «دست های ناپیدا» است که علاقمندان می توانند فایل PDF این کتاب را از سایت واحد علوم و تحقیقات تهیه نمایند.

لازم به ذکر است مسابقه کتابخوانی ساعت ۱۳، برگزار خواهد شد. همچنین به ۱۰ نفر از برگزیدگان هدیه ۲ میلیون ریالی اهدا می شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۴۴۸۶۵۰۲۰-۴۴۸۶۶۰۴۰، تماس حاصل نمایند.

 

 

 


۴ رای