مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات:

پژوهشکده علمی شهید وزوایی در واحد علوم و تحقیقات افتتاح شد

۲۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۹ کد : ۸۶۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۷۷
پژوهشکده علمی شهید وزوایی و دفتر مرکزی بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات همزمان با همایش زعیم ذوفنون که در این واحد برگزار شد، با حضور حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام کلانتری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد و با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.
پژوهشکده علمی شهید وزوایی در واحد علوم و تحقیقات افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، محمد رضا آبدار مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات در این خصوص گفت: اهداف اصلی، چشم انداز و طرح کلی پژوهشکده علمی بصورت کارشناسی و با جزئیات هدفگذاری، برنامه ریزی و به تصویب رسیده است. همچنین تیمی متشکل از دانشجویان برتر دانشگاه با رشته‌های متفاوت برای ساماندهی و مدیریت آن انتخاب شده اند.
آبدار ادامه داد: تدوین و انتشار مجلات علمی_تخصصی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی مورد نیاز دانشجویان بصورت تخصصی با اساتید مجرب، انجام پژوهش‌های علمی در قالب کسر از خدمت برای برادران، برگزاری بازدیدهای علمی برای پیوند علم و صنعت متناسب با نیاز رشته‌ها در مقاطع مختلف، حمایت از مقالات و پایان نامه‌های پراهمیت و با موضوع بنیادی، آسان تر کردن دست یابی دانشجویان به مراکزی که برای گذراندن دوره کارآموزی می‌توانند نهایت استفاده و کسب تجربه را از آنجا داشته باشند بصورت طرح تفاهم نامه فی ما بین پژوهشکده با آن مراکز، شرکت‌ها و کارخانه ها، ایجاد مرکز تبادل کتاب و نشر جزوات درسی و تشکیل تیم‌های تخصصی متشکل از دانشجویان با رشته‌های مرتبط در مقاطع تحصیلات تکمیلی جهت تحقیق و پژوهش بر روی مشکلات روز کشور از جمله محورهای مشخص فعالیت‌های گسترده این پژوهشکده علمی است.
او اضافه کرد: امید است که با لطف خدا و تلاش و پشتکار دست اندرکاران پژوهشکده و همچنین حمایت مسئولان، روز به روز شاهد گسترش بعد پژوهشی در دانشگاه‌ها باشیم.
آبدار تصریح کرد: همچنین دفتر مرکزی بسیج دانشجویی واقع در ساختمان ابن سینا همزمان با افتتاح پژوهشکده بازگشایی شد و از این پس در این ساختمان هم شاهد فعالیت‌های گسترده بسیج دانشجویی خواهیم بود.