در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات:

مجوز فعالیت نشریات دانشجویی «اوج»، «صدای دانشجو» و «لینه» صادر شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۱ کد خبر : ۷۹۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۹
هشتمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات برگزار و در این جلسه مجوز فعالیت ۳ نشریه دانشجویی «اوج»، «صدای دانشجو» و «دنیای زیست شناسی (لینه)» صادر شد.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر کرم اله دانش فرد معاون دانشجویی و فرهنگی این واحد گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص نشریات این واحد از بهمن ماه ۱۳۹۵ تا کنون ارائه کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات در این جلسه با تشریح وظایف و معرفی اعضای کمیته، اظهار داشت: در راستای سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر دانشجومحوری امور فرهنگی، ترویج و توسعه نشریات دانشجویی در واحد علوم و تحقیقات از اولویت های معاونت دانشجویی و فرهنگی است. به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی نشریات و بر اساس مصوبه شورای تخصصی فرهنگی همه نشریات دانشجویی منتشره مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

براساس این گزارش در این نشست راهکارهایی برای هر چه بهتر دیده شدن نشریات همچون راه اندازی سایت نشریات دانشجویی واحد تحت پرتال سایت اصلی دانشگاه، امکان تبلیغ و راه اندازی شبکه های اجتماعی مختلف توسط خود نشریات برای دیده شدن در سطح کشور و... ارائه شد.

در این نشست نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر به دکتر کرم اله دانش فرد رئیس کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی و دکتر محمد قهدریجانی دبیر کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی واحد بخاطر حمایت ها و پیگیری های مستمر جهت فعالسازی نشریات دانشجویی این واحد لوح سپاس اهدا کرد.

 

 

 

 


۴ رای