دکتر عباسپور در مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی:

آیت‌الله هاشمی هر روز برای طول عمر رهبری دعا می‌کردند

۲۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۹ کد خبر : ۷۱۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۷
دغدغه آیت‌الله پیشرفت جوانان کشور بود
آیت‌الله هاشمی هر روز برای طول عمر رهبری دعا می‌کردند

رئیس واحد علوم و تحقیقات در مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی در مسجد امام علی (ع) واحد علوم و تحقیقات گفت: آیت‌الله هاشمی همواره به اهمیت حضور ولایت فقیه در کشور تأکید داشته و هر روز برای طول عمر مقام معظم رهبری دعا می‌کردند.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر علی عباسپور رئیس این واحد دانشگاهی در حاشیه مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران گفت: توفیق این را داشتم که عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد باشم و مدتی هم در مجلس بودم که خدمت آیت‌الله می‌رسیدیم و می‌توانم بگویم که ایشان صبور و سلیم‌النفس بودند.

وی افزود: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی دغدغه انقلاب و پیشرفت جوانان را داشتند و تأکید مؤکد ایشان این بود که دانشگاه آزاد را به بهترین نحو برای پیشرفت جوانان آماده کنیم.

دکتر عباسپور با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی استوانه انقلاب بود، اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبری بودند و به گفته یکی از بزرگان ایشان هر روز برای طول عمر مقام معظم رهبری دعا می‌کردند و می‌گفتند وجود ولایت فقیه برای کشور بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: دغدغه آیت‌الله هاشمی ادامه راه انقلاب و حضور مؤثر دانشگاه آزاد در پیشرفت جوانان بود.

 


۴ رای