برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در واحد علوم و تحقیقات تشریح شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۸:۱۲ کد : ۶۲۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۷
معاون دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره امام و شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی، برنامه های متنوع برای پاسداشت این هفته در این واحد دانشگاهی را تشریح کرد.
برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در واحد علوم و تحقیقات تشریح شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر کرم اله دانش فرد معاون دانشجویی و فرهنگی این واحد، به رشادت ها و جان فشانی های دلاورمردان و شیرزنان میهن اسلامی در ۸ سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: مقارن بودن این ایام با آغاز سال تحصیلی، فرصتی بسیار ارزشمند برای مجموعه دانشگاه است تا بتوان پیوندی عمیق تر بین نسل جدید و جوانان با انقلاب، شهدا، رزمندگان و ایثارگران بیش از پیش ایجاد برقرار شود.

وی یکی از وظایف و مسئولیت خطیر تمامی مسئولین بویژه اساتید و دانشگاهیان را فراهم آوردن شرایط برای آشنایی هر چه بیشتر جوانان با آرمان های انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت دانست و ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی ها و فعالیت های فرهنگی صورت پذیرفته و در دست اقدام در واحد علوم و تحقیقات گام های موثری در راستای این اهداف برداشته خواهد شد.

به گفته دکتر دانش فرد، مجموعه علمی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات با هدف گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی از جمله فضاسازی محیط دانشگاه و دانشکده ها، برپایی نمایشگاه دانشگاه و دفاع مقدس، برگزاری محافل خاطره، برگزاری همایش پیاده روی، برگزاری مسابقات متنوع با موضوع دفاع مقدس، برگزاری مراسم هر روز یک خاطره در مسجد امام علی (ع)، نمایش فیلم های سینمایی با درون مایه دفاع مقدس و... برگزار خواهد کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد علوم و تحقیقات گفت: این برنامه ها با همکاری کلیه تشکل ها، کانون ها و نشریات فعال دانشجویان، اساتید و کارکنان در سطح واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.


( ۳ )