با حضور سامان گلریز:

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۶ کد : ۵۴۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۲
جشنواره و مسابقه آشپزی کارکنان واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود
با حضور سامان گلریز:

جشنواره و مسابقه آشپزی کارکنان واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود

 

جشنواره و مسابقه آشپزی با هدف تشویق و ترویج به پخت غذای ایرانی و مصرف غذای سالم ، در راستای تشویق و ایجاد انگیزه و همچنین بالابردن روحیه مشارکت در کار جمعی کارکنان واحد علوم و تحقیقات، روز یکشنبه 25 مرداد ماه جاری از ساعت 10 و 30 دقیقه  صبح برگزار می شود .

 

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات ، جشنواره و مسابقه آشپزی کارکنان که با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد  19 تیم (2 تا 4 نفره ) متشکل از کارکنان و اعضای خانواده هایشان ثبت نام کرده و به رقابت با یکدیگر می پردازند . 

در این جشنواره که همزمان با جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر در حسینیه مسجد امام علی (ع) برگزار خواهد شد ،شرکت کنندگان به معرفی و ارائه غذای ایرانی پیشنهادی خود می پردازند . در کنار غذای اصلی،استفاده از پیش غذا، دسر، نوشیدنی، مصلح و ... و همچنین سفره آرایی و استفاده از لوگوی واحد علوم و تحقیقات در تزئین سفره و غذا از امتیاز برخوردار می باشد.

 لازم به ذکر است دو تن از اساتید دانشکده های صنایع غذایی و علوم پزشکی نیز بر روند سلامت غذا نظارت خواهند داشت . همچنین آقای سامان گلریز از اساتید بین المللی آشپزی داوری این مسابقه را بر عهده دارند . در پایان این مسابقات به 3 تیم اول که بالاترین امتیاز را کسب کرده اند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد .

در حاشیه این مراسم برای ترویج فرهنگ استفاده از غذای اصیل ایرانی طبخ آبگوشت بصورت نمونه در حین مراسم صورت می پذیرد .