در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد

۲۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۷:۰۳ کد : ۵۳۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۴
انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه در شهریور ماه
در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد

انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه در شهریور ماه

 جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور تمامی اعضای هیات رئیسه تشکیل شد.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به تمامی مردم ایران و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی قبولی طاعات و عبادات همگان را در ماه پربرکت رمضان از خداوند طلب کرد.

در این جلسه موضوعاتی از قبیل انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه در شهریور ماه و تهیه آیین نامه انتخاب و تعیین معیارها و ضوابط آن تصویب شد. همچنین موضوع برگزاری جشنواره حوزه علوم پزشکی در زمینه نخبگان نیز از موضوعاتی دیگری بود که در این جلسه مطرح شد.

از دیگر موضوعات مورد بررسی در این جلسه تعیین ترکیب جدید اعضای کمیسیون های تخصصی هیات رئیسه بود که بعد از بحث و بررسی اعضای جدید سه کمیسیون تخصصی از طرف هیات رئیسه انتخاب شدند.

موافقت با پیشنهاد وقفه یک ماه در بازپرداخت وام های اعضای هیات علمی و کارکنان سازمان مرکزی به دلیل فرارسیدن عید سعید فطر نیز از دیگر مصوبات جلسه هیات رییسه بود که در صورت تقاضای واحدها و عدم محدودیت مالی این اقدام برای واحدها نیز بلامانع خواهد بود.