به مناسبت هفته ملی پژوهش و فن آوری : اولین نمایشگاه تخصصی کتاب نفت در واحد علوم تحقیقات برگزار شد

۲۵ آذر ۱۳۹۲ | ۱۳:۵۲ کد : ۴۶۹۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۷۹

اولین نمایشگاه  تخصصی کتاب نفت در واحد علوم تحقیقات برگزار شد

اولین نمایشگاه تخصصی کتاب نفت به مناسبت هفته ملی پژوهش و فن آوری ، با حضور گسترده انتشارات کشور در زمینه مهندسی نفت، به همت بسیج دانشجویی در نمایشگاه نور واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برپا شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، اولین نمایشگاه تخصصی کتاب نفت این واحد دانشگاهی همزمان با هفته ملی پژوهش با همکاری انتشارات حوزه نفت از جمله راهیان نفت و راهیان ارشد، نپتا، پژوهشگاه صنعت نفت ، سپانیر ، ستایش و .... ، از 24 تا 27 آذر ماه جاری در واحد علوم و تحقیقات برپا است.

 حسین محمدی،رئیس هسته ی علمی بسیج دانشجویی نفت واحد علوم تحقیقات نیز در رابطه با این نمایشگاه گفت: اولین نمایشگاه تخصصی کتاب نفت ، با هدف ارتقای سطح علمی و ایجاد شور و انگیزه در دانشجویان دانشکده ی نفت واحد علوم و تحقیقات و دسترسی آسان تر با حداقل هزینه به کتب تخصصی نفت و گاز برگزار شده است .

 وی گفت: کتب موجود در این نمایشگاه با تخفیف های 10 تا 40 درصدی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

 لازم به ذکر است بازدید از پالایشگاه شهید تندگویان، برگزاری کلاس های ترمیک زبان و آمادگی تافل ، همایش روز مهندسی با حضور مهندس رضایی و دست اندر کاران تونل نیایش و برگزاری کارگاه های اکتشاف و بهره بر داری و حفاری از برنامه های آتی هسته علمی بسیج دانشجویی نفت واحد علوم تحقیقات است.