میرزاده خبر داد:

۲۷ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۶ کد : ۴۲۸۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۰
اختصاص تسهیلات مالی برای تکمیل پروژه های عمرانی واحد علوم و تحقیقات تهران
میرزاده خبر داد:

اختصاص تسهیلات مالی برای تکمیل پروژه های عمرانی واحد علوم و تحقیقات تهران

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی از اختصاص ۸۵ میلیارد تومان وام با بهره ۱۲ درصد و اعتبار نقدی از طرف سازمان مرکزی برای تکمیل پروژه های عمرانی سازمان مرکزی و واحدهای تهران خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حمید میرزاده ضمن قدردانی ازعملکرد خوب معاونت عمرانی گفت: بدون اغراق می توان گفت که تمامی امور محوله به معاونت عمرانی با جدیت و سرعت اجرایی می شود.

وی با بیان این که در حوزه عمرانی کارهای بزرگی در دست اقدام است، اظهار داشت: نزدیک هزار و 400 میلیارد تومان در بودجه سال 93 برای کارهای عمرانی پیش بینی شده است.

میرزاده با بیان این که برای کارهای عمرانی یک وام بانکی ارزان قیمت با بهره 12 درصد در نظر گرفته شده است،‌ افزود: مهندس هاشمی با همکارانشان در معاونت عمرانی قرار است در سال 93 طرح های عمرانی که پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد دارند را به بهره برداری برسانند که با این طرح ها یک میلیون و 600 هزار مترمربع ساختمان در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: پنچ طرح تجمیع شامل سازمان مرکزی و واحدهای تهران شمال، جنوب، مرکزی توسط معاونت عمرانی در سال 93 دنبال می شود که زیربنای این طرح ها به 300 هزار مترمربع می رسد و قرار است ظرف مدت چهار سال به بهره برداری برسد.

وی افزود: منابع این طرح ها غیراز محل شهریه ها و از راه تبدیل به احسن کردن اموال مازاد تامین خواهد شد.

میرزاده با اشاره به اهمیت طرح تجمیع سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، ‌اظهار داشت: دانشگاه های بزرگ در همه جای دنیا دارای ساختمان هایی با معماری منحصر بفرد هستند، اما هنوز دانشگاه آزاد با وجود اهمیت و گستردگی آن دارای یک ساختمان مرکزی در خور شان نیست. هرچند که نباید از دکتر جاسبی که سرمایه های زیادی را برای دانشگاه آزاد فراهم کردند، غفلت کنیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که تجمیع ساختمان های دانشگاه آزاد می تواند به عنوان شاخص توسعه کیفی هم قلمداد شود، افزود: خوشبختانه اکثر طرح های عمرانی که در سال های قبل به دلایل خاصی تعطیل شده اند مجددا فعال شده اند.

میرزاده همچنین از اختصاص 85 میلیارد تومان وام با بهره 12 درصد و اعتبار نقدی از طرف سازمان مرکزی برای تکمیل پروژه های عمرانی واحد علوم و تحقیقات تهران خبر داد و گفت: امیدوارم با تخصیص این اعتبار هرچه زودتر پروژه های این واحد تکمیل شود