دکتر عصمت سوادی، معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات:مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره منطقه ای غدیر تا اول مهر ماه تمدید شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۲ | ۱۴:۱۰ کد : ۴۱۶۲ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۹
مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره منطقه ای غدیر تمدید شده و علاقه مندان فرصت دارند آثار خود را تا اول مهر ماه به دبیرخانه این جشنواره ارائه کنند.
دکتر عصمت سوادی، معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات:مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره منطقه ای غدیر تا اول مهر ماه تمدید شد

مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره منطقه ای غدیر تمدید شده و علاقه مندان  فرصت دارند آثار خود را تا اول مهر ماه  به دبیرخانه این جشنواره ارائه کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات ، دکتر عصمت سوادی، معاون فرهنگی این واحد گفت: با توجه به درخواست های بسیار زیاد اساتید و دانشجویان برای شرکت در جشنواره منطقه ای غدیر ، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره تمدید شده و علاقه مندان  فرصت دارند آثار خود را تا اول مهر ماه  به دبیرخانه این جشنواره ارائه کنند.

وی گفت:  این جشنواره در سه سطح اساتید، کارمندان و دانشجویان برگزار می شود و حضور اساتید در جشنواره منطقه ای غدیر دربردارنده امتیاز فرهنگی آنان محسوب می شود.

دکتر عصمت سوادی در مورد نحوه ارسال آثار در مدت تمدید شده گفت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را از طریق سایت جشنواره به آدرس www.ghadirfestival.ir و طی کردن مراحل ثبت نام در سایت، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات افزود: برگزاری جشنواره غدیر فرصت مغتنمی است تا اساتید، دانشجویان، دانش آموختگان و کارکنان دانشگاه‌ها در رقابتی سالم بایکدیگر به تحکیم اعتقاد به ولایت بپردازند.

وی از برگزاری جشنواره منطقه‌ای غدیر در بخش‌های مختلف و متنوع پژوهشی ، فرهنگی و هنری خبر داد و گفت: بنیاد بین‌المللی الغدیر نقش بسزایی در برگزاری این جشنواره ایفا می‌کند.

سوادی با بیان اینکه دبیرخانه دائمی جشنواره در واحد علوم و تحقیقات مستقر می‌شود، اظهارکرد: چاپ مقاله‌های پژوهشی ، کتاب برتر دانشگاهی با موضوع غدیر، معرفی پایان‌نامه و رساله‌های برتر در این خصوص و بسیاری از آثار هنری اعم از فیلم کوتاه، تئاتر و مستند در این جشنواره به نمایش و به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

وی افزود: جشنواره غدیر در دو مرحله داوری خواهد شد و نمایشگاه جانبی جشنواره غدیر و کارگاه‌های خطبه شناسی غدیر از دیگر جذابیت‌های این جشنواره است.