نخستین دوره کتابت کامل قرآن کریم در واحد علوم و تحقیقات آغاز شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۳ کد : ۴۱۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۱
نخستین دوره کتابت کامل  قرآن کریم در واحد علوم و تحقیقات آغاز شد
همزمان با فرارسیدن ایام نیمه شعبان و  با هدف احیاء هنر شریف کتابت قرآن  کریم، نخستین دوره کتابت قرآن کریم با  گردهمایی دانشجویان کاتب ممتاز در مسجد امام علی (ع) واحد علوم و تحقیقات آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات ، دکتر کرم اله دانشفرد معاون فرهنگی دانشجویی این واحد ضمن تبریک ایام  شعبانیه ، کتابت قرآن را از الطاف الهی برشمرد و گفت: امکان حضور در این عمل معنوی موجبات رشد و اشاعه هنر شریف کتابت قرآن کریم خواهد بود.
وی ابراز امیدواری کرد که در محل دائمی کتابت قران کریم در مسجد امام علی (ع) شاهد حضور پرشورتر دانشجویان، اساتید و کارکنان علاقه مند در این طرح معنوی باشیم .
کتابت قرآن کریم در دو بخش خوشنویسی با خطوط قرآنی نسخ و تحریری با تعیین صفحات کتابت برای مراجعین توسط کادر اجرایی به صورت همزمان برگزار می شود  و در پایان قرآن کتابت شده پس از صحافی به پیشگاه امام زمان (عج) هدیه و در مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) نگهداری خواهد شد.
در پایان جوایز ارزنده کمک هزینه ی سفرهای زیارتی به تعدادی از شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.
لازم به ذکر است هنرمندان و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دارلکتابه قرآن کریم، واقع در مسجد امام علی (ع) مراجعه و یا با شماره تلفن های44867350 و  44869434 و 44867154 تماس حاصل نمایند.