دومین دوره مسابقات دانشجویی طراحی و ساخت گلایدر در واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود

۰۶ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۷:۰۴ کد : ۳۹۵۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۰

 

دکتر مرتضی خیاط :

دومین دوره مسابقات طراحی و ساخت گلایدر ، اسفند ماه 91 در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی به همت هسته علمی بسیج دانشجویی برگزار می شود.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر مرتضی خیاط رئیس دانشکده مکانیک و هوافضا این واحد دانشگاهی گفت: این مسابقات در سطح داخلی واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود ولی شرکت سایر تیم ها از دانشگاه های سراسر کشور بلامانع است .

وی با بیان این مطلب که این مسابقات  16 اسفند ماه 1391 در واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود ، افزود: تاکنون 20 تیم از واحد علوم و تحقیقات در این مسابقات ثبت نام کرده اند . این مسابقات با هدف تقویت سطح پژوهشی دانشگاه و ورود به بحث های پژوهشی – عملیاتی دانشجویان برگزار خواهد شد.

دکتر خیاط افزود: کارگاه های آموزش طراحی و ساخت گلایدر در واحد علوم و تحقیقات با همکاری انجمن علمی هوافضا در حال برگزاری است و دانشجویان علاقه مندان می توانند در این کارگاه ها شرکت کنند.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ www.srbhaste.blogfa.com  و یا به محل دبیرخانه این مسابقات در دانشکده مکانیک هوافضا واحد علوم و تحقیقات مراجعه کنند.