دکتر علی عباسپور با فاتحه خوانی و ذکر دعا بر مزار شهدای گمنام واحد علوم و تحقیقات فعالیت رسمی خود را آغاز کرد

۲۴ دی ۱۳۹۲ | ۱۴:۵۱ کد : ۳۷۸۸ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۰
رئیس واحد علوم و تحقیقات :واحد علوم و تحقیقات با چشم انداز علمی خود به عنوان دانشگاه برتر ایران، همگام با دانشگاه های مطرح دنیا به رقابت می پردازد
دکتر علی عباسپور با فاتحه خوانی و ذکر دعا بر مزار شهدای گمنام واحد علوم و تحقیقات فعالیت رسمی خود را آغاز کرد

رئیس واحد علوم و تحقیقات :

واحد علوم و تحقیقات  با چشم انداز علمی خود به عنوان دانشگاه برتر ایران، همگام با دانشگاه های مطرح دنیا به رقابت می پردازد

 دکتر علی عباسپور رئیس واحد علوم و تحقیقات ، فعالیت خود در این واحد دانشگاهی را با فاتحه خوانی و ذکر دعا بر مزار شهداء گمنام واحد علوم و تحقیقات آغاز کرد

 به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر علی عباسپور طهرانی فرد رئیس این واحد ، در این مراسم گفت: بر خود واجب می دانیم تا در اولین گام خدمت رسانی به حضور شهدای گمنام و عزیز کشورمان برسیم و فاتحه ای قرائت کنیم و با استعانت از روح حضرت امام خمینی (ره) ، شهدای عزیز و دعای خیر مقام معظم رهبری فعالیت خود را در دانشگاه ،معنوی سازیم.

وی ادامه داد: با امید و اراده قوی در مسیر تعالی هر چه بیشتر مجموعه دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات که همچون پیشانی دانشگاه آزاد اسلامی است ، تلاش خواهیم کرد و واحد علوم و تحقیقات را نه به عنوان بهترین دانشگاه در ایران  و منطقه ، بلکه در سطح دنیا معرفی می کنیم.

رئیس واحد علوم و تحقیقات  گفت:  برای پیشرفت علمی کشور و پاسخ به انتظارات مقام معظم رهبری و پایه گذاران نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران ، تلاش خود را دو چندان کرده تا جایگاه رفیع کشور را که در گذشته پرچم دار علم و دانش در سراسر دنیا بوده است، احیاء کنیم .

وی بر جایگاه علمی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی در آموزش عالی کشور که در راس آن واحد علوم و تحقیقات قرار دارد تاکید کرد و افزود: انشاالله به برکت روح شهدا و امام راحل و دعای خیر مقام معظم رهبری ، بتوانیم اهداف کلانی که در نقشه جامع علمی کشور محقق شده است را در دانشگاه آزاد اسلامی بخصوص واحد علوم و تحقیقات اجرایی کنیم.

دکتر عباسپور گفت: انتظار است واحد علوم و تحقیقات بتواند با برنامه ریزی منسجم در چشم انداز علمی خود به عنوان دانشگاه اول ایران، همگام با دانشگاه های مطرح دنیا به رقابت بپردازد.

وی گفت : هرآنچه که داریم از برکت خون شهداء عزیزمان و از جان فشانی جوانان این مرز و بوم است و وظیفه داریم در عرصه علم و دانش راه پرافتخار شهداء عزیز و امام بزرگوارمان را ادامه دهیم .