فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی پایان نامه‌های خود را به کتابخانه ملی تحویل دهند

۲۸ مرداد ۱۳۹۲ | ۱۹:۰۷ کد : ۳۷۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۴۳

خبرگزاری آنا: دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی با تحویل پایان نامه های خود به کتابخانه ملی شماره واسپاری آثار غیر مکتوب دریافت کرده و نتیجه تلاش خود را در اختیار محققان و پژوهشگران قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری آنا، دانشجویان در تهران می‌توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه ملی پایان‌نامه خود را جهت قرار گرفتن درلیست منابع غیرمکتوب به سازمان تحویل دهند. دانشجویان در استان ها و شهرستان ها نیز می‌توانند از طریق دانشگاه محل تحصیل و به صورت تجمیع، آثار خود را ارسال نمایند.

شایان ذکر است به طور متوسط هفته ای پانصد پایان نامه از طریق حضوری و یا ارسال توسط دانشگاه ها به مجموعه منابع غیر مکتوب کتابخانه ملی اضافه می‌شود.

کارشناسان واسپاری پایان نامه‌ها، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14:30 آماده دریافت این منابع هستند. دانشجویان و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 81623030، 81622352 و 81623122 تماس حاصل نمایند.

بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی باید کلیه پایان نامه‌ها و طرح های پژوهشی دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی به سازمان اسناد و کتابخانه ملی تحویل شود.

 


( ۱ )