رئیس سازمان بهزیستی کشور از واحد علوم و تحقیقات دیدار کرد

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۸ کد : ۳۶۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۲
رئیس سازمان بهزیستی کشور از  واحد علوم و تحقیقات دیدار کرد
رئیس سازمان بهزیستی کل کشور با هدف توسعه همکاری های علمی و اجرایی از امکانات و ظرفیت های واحد علوم و تحقیقات بازدید و با رئیس این واحد دانشگاهی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر انوشیروان محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ظرفیت ها و امکانات این واحد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه این واحد دانشگاهی، دارای پتانسیل بالای علمی بالاخص در حوزه تحصیلات تکمیلی است.
وی از کیفیت تحصیلی بالای دانشجویان واحد علوم و تحقیقات ابراز خرسندی کرد و افزود: اساتید، دانشجویان و پژوهشگران این واحد دانشگاهی می توانند در قالب انجام پایان نامه های تخصصی و پژوهش های مختلف، به حل مسائل دستگاه های اجرایی کشور بپردازند.
دکتر محسنی بندپی با ابراز تاسف از نبود تعامل لازم میان دانشگاه ها و صنایع کشور، ادامه داد: دانشگاه ها با تعریف پروژه های کاربردی می توانند به همکاری محیط علمی و خدماتی و در پی آن رفع نیازهای اجرایی بپردازند.
وی با بیان اینکه شناخت موجود از دانشگاه آزاد اسلامی حاکی از توانایی بدنه علمی این مجموعه در پیشبرد اهداف توسعه ای کشور است، اظهار داشت: امید است، همکاری سازمان بهزیستی کشور با واحد علوم و تحقیقات، در موضوعاتی همچون پیشگیری از آسیب های اجتماعی، طلاق، اعتیاد و... موجب سرعت و دقت در ارائه خدمات باکیفیت در سطح کشور می شود.