معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات خبر داد:

۲۹ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۴ کد : ۳۵۹۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۶
برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف در واحد علوم و تحقیقات
معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات خبر داد:
برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف در واحد علوم و تحقیقات
دکتر دانش فرد از برگزاری مراسم اعتکاف در مسجد امام علی (ع) واحد علوم و تحقیقات  از 2 الی 4 اردیبهشت ماه جاری مصادف با 13 الی 15 رجب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات دکتر کرم اله دانش فرد معاون فرهنگی و دانشجویی این واحد گفت: امسال برای سومین سال متوالی مراسم معنوی و پربرکت اعتکاف با استقبال دانشجویان ، اساتید و کارکنان واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود.
وی با بیان اینکه ستاد برگزاری مراسم اعتکاف برای ثبت نام و برنامه ریزی های لازم در این واحد فعال شده است، ادامه داد: مراسم اعتکاف واحد علوم و تحقیقات شامل  برنامه های متنوع فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی همچون برگزاری نشست های آزاد اندیشی با موضوعات اسلامی ، مسابقه کتابخوانی و سخنرانی شخصیت های علمی و مذهبی برجسته و ... است.
دکتر دانش فرد از خدمات ویژه به روزه داران در این مراسم یاد کرد و افزود: در هر یک از روزهای اعتکاف ، حدود 20 حلقه فرهنگی در قالب گروه های محدود و با هدف ارزیابی و آسیب شناسی مسائل فرهنگی با حضور کارشناسان این حوزه فعالیت خواهند داشت .
معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات از برگزاری ارتباط مستقیم مسئولان دانشگاه با دانشجویان در این روزهای معنوی خبر داد و افزود: مراسم اعتکاف در واحد علوم و تحقیقات با حضور 400 معتکف برگزار خواهد شد که این رقم نسبت به سال گذشته 35 درصد افزایش داشته است.