ارائه ۱۸۰ محصول دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور

۲۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۶ کد : ۱۲۳۰۵ اخبار
تعداد بازدید:۹۱
معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۸۰ محصول در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور حضور دارد.

دکتر بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت­ وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور امروز سه‌شنبه 26 آذر افتتاح شد، گفت: این نمایشگاه تا روز جمعه 29 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران ادامه دارد.

وی با بیان اینکه غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در سالن شماره 6 نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور برپاست، اظهار داشت: در این غرفه با فضای 500 متر مربع، 180 محصول دانش بنیان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به معرض نمایش گذاشته شده است. لازم به ذکر است که این 180 محصول از میان 900 محصول دانش بنیان واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، انتخاب شده است.

دکتر نگاهداری خاطرنشان کرد: علاقمندان به محصولات پژوهش و فناوری می توانند از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی بازدید کنند.

معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور سالانه با حضور دستگاه ها و نهادهای علمی برگزار می شود.