اقدامات لازم برای دریافت وام شهریه دانشگاه آزاد اسلامی

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۸ کد : ۱۱۸۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۹۷۷
دانشجویانی که در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته می‌شوند می‌توانند وام شهریه دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشجویانی که وارد دانشگاه آزاد اسلامی می‌شوند می‌توانند از تسهیلات این دانشگاه برای پرداخت شهریه استفاده کنند. برای برخورداری از این تسهیلات دانشجویان باید وارد سامانه ساجد شوند و ثبت‌نام کنند.

دانشجویان بعد از کامل کردن اطلاعات خود در سامانه و تأیید آن‌ها، وارد سامانه احراز هویت می‌شوند. براساس اعلام دانشگاه آزاد اسلامی در صورت بروز مشکل دانشجویان می‌توانند با شماره پشتیبانی ۴۷۹۱۶۸۱۴ و ۴۷۹۱۶۸۱۶ تماس بگیرند.

بعد از احراز هویت دانشجویان وارد سامانه ساجد می‌شوند و از آن طریق می‌توانند بر روی گزینه درخواست وام دانشجویی کلیک کنند. بعد از آن پنجره‌ای باز می‌شود که اطلاعات دانشجو را نشان می‌دهد در صورتی‌که اطلاعات نمایش داده‌شده با اطلاعات دانشجو مطابقت نداشت باشد باید دکمه جستجو در اطلاعات آزمون با کد ملی را فشرد و از آن‌جا اطلاعات دقیق را پیدا کرد.

در ادامه دانشجویان می‌توانند از انواع تسهیلات آگاهی یابند و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند و در نهایت بر گزینه درخواست وام کلیک کنند.

دانشجویان بعد از اتمام ثبت‌نام می‌توانند به سامانه ساجد وارد شوند و از طریق لیست وام دانشجویی نتیجه درخواست وام خود را مشاهده کنند.