مسابقه کتابخوانی اینترنتی برگزار می‌شود

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۰ کد : ۱۱۳۷۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۴۰
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری بنیاد علمی و فرهنگی استاد شهید مطهری مسابقه کتابخوانی اینترنتی از کتاب «مسئله حجاب» را برگزار می‌کند.

استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند برای شرکت در این مسابقه از طریق سامانه جامع و اپلیکیشن «استاد مطهری» به آدرس سایت motahari.ir اقدام کنند.

گفتنی است؛ آدرس مستقیم شرکت در مسابقه: Ims.motahari.ir/match ، آدرس مستقیم دانلود اپلیکیشن motahari.ir/app ، آدرس مستقیم راهنمای کامل و کد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی http://www.motahari.ir/help و کد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ۱۰۲۲۱۰۲ می‌باشد.

فایل الکترونیکی منبع مسابقه به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. همچنین منبع مسابقه از صفحات ۶۲ تا ۱۱۱ و صفحات ۲۱۹ تا ۲۲۹ از کتاب مسئله حجاب اثر استاد شهید مطهری خواهد بود. لازم به ذکر است زمان برگزاری مسابقه ۱۴ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ است.

لازم است شرکت کنندگان بعد از اتمام مراحل مسابقه، کد واحد مربوطه را بر اساس راهنمای شرکت در مسابقه وارد کنند. در پایان مسابقه، مشخصات و امتیازات شرکت کنندگان مربوط به هر واحد به اداره امور فرهنگی آن واحد اعلام می‌شود.

جهت دانلود کتاب کلیک کنید.