ارائه ۲۷ رشته پزشکی و دامپزشکی در دوره دکتری بدون آزمون

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۷ کد : ۱۱۳۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۳۹
انتخاب رشته دوره دکتری بدون‌آزمون دانشگاه آزاد اسلامی امشب به پایان می‌رسد، رشته‌های متعددی در گروه پزشکی و دامپزشکی برای انتخاب به داوطلبان ارائه شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، انتخاب رشته دوره دکتری بدون‌آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد. پذیرش این دوره برای داوطلبان استعدادهای درخشان است. رشته‌های متعددی در گروه پزشکی و دامپزشکی است که متقاضیان می‌توانند آنها را انتخاب کنند.

هشت رشته سم‌شناسی، نانوفناوری پزشکی، فارماکولوژی، داروسازی سنتی، اقتصاد و مدیریت دارو، پرستاری، آموزش بهداشت و ارتقا سلامت و مدیریت خدمات بهداشت ی درمانی در گروه پزشکی ارائه شده است.

در گروه دامپزشکی نیز ۱۹ رشته در معرض انتخاب داوطلبان قرار دارد که از آن میان می‌توان به رشته‌های جراحی دامپزشکی، مامایی و بیماری‌های تولید مثل دام، بیماری‌های داخلی دام‌های کوچک، بیماری‌های داخلی دام‌های بزرگ اشاره کرد.

رشته‌های رادیولوژی دامپزشکی، کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی، پاتولوژی دامپزشکی، بهداشت و بیماری‌های پرندگان، بهداشت و بیماری‌های آبزیان، بهداشت مواد غذایی، بهداشت خوراک دام، انگل‌شناسی دامپزشکی، باکتری‌شناسی، ویروس‌شناسی، قارچ‌شناسی، ایمنی‌شناسی، فارماکولوژی دامپزشکی، فیزیولوژی و آناتومی و جنین‌شناسی مقایسه‌ای از دیگر رشته‌های گروه دامپزشکی است.

منبع: خبرگزاری آنا