اختتامیه جشنواره سینا در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۳ کد : ۱۱۱۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۷۷۲
‌‌‌‌‌‌‌آیین اختتامیه جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی سینا، شنبه ۳۱ فروردین ماه جاری در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه و اسناد علمی دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، براساس برنامه اعلامی این آیین اختتامیه ساعت ۱۵:۳۰ امروز ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ با معرفی و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی و اسناد علمی دکتر حسن حبیبی واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.

براساس این گزارش علاوه بر معرفی و تقدیر از برگزیدگان در دو بخش، تیزرهایی از جشنواره، حامیان کلی جشنواره، هلال احمر و شهرداری، زریاد، داوران، رونمایی از کتاب دانش آموزان، اجرای شوی علمی و گروه سرود نیز دیگر برنامه‌های اختتامیه این دوره از جشنواره سینا را تشکیل می‌دهد.

جشنواره سینا پروژه‌های دانش‌آموزی سینا در ۵ محور با ۱۳۰ گرایش، با حضور ۵۱۰۰ دانش‌آموز در قالب هزار و ۳۰۰ تیم از ۱۹ استان کشور ۲۹ لغایت ۳۱ فروردین ماه جاری در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد. ۲۲۰ تیم در بخش غرفه‌های نمایشگاهی، ۴۱۰ تیم در بخش سمینارهای پژوهشی، ۵۰۰ تیم در بخش مسابقات علمی، ۵۰ تیم در بخش محتوای دیجیتال و ۱۲۰ تیم در بخش سخنرانی علمی حضور یافتند که در نهایت ۱۰۰ تیم به عنوان تیم‌های برگزیده امروز در مراسم اختتامیه معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.


( ۴ )