دور دوم رقابت‌های مسابقات بسکتبال برادران برگزار شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۰ کد : ۱۱۰۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۴۲
دور دوم از مرحله گروهی مسابقات بسکتبال برادران در المپیاد ورزشی بین‌رشته‌ای دانشجویان واحد علوم و تحقیقات برگزارشد.
دور دوم رقابت‌های مسابقات بسکتبال برادران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، در دومین شب از برگزاری مسابقات که با بازی بین دو تیم مهندسی شیمی و دامپزشکی ۲ آغاز شد تیم مهندسی شیمی در یک بازی نزدیک توانست با نتیجه ۲۹ بر ۲۱ بر دامپزشکی ۲ غلبه کند.

همچنین در ادامه دو تیم انرژی پلاس و هوا و فضا به مصاف یکدیگر رفتند و در حالی که بازی تا پایان نیمه نخست به نفع تیم هوا و فضا پیش میرفت، تیم انرژی پلاس در نهایت توانست با نتیجه ۴۲ بر ۳۱ از سد تیم مهندسی هوا و فضا عبور کند.

در بازی سوم از دومین شب این رقابت‌ها تیم دامپزشکی ۱ در مقابل استادان قرار گرفت که با دبل دبل پیمان آقاجان لو تیم استادان توانست با نتیجه ۴۱ بر ۲۲ به پیروزی برسد.

در شب سوم از بازی‌ها و در اولین بازی، دو تیم مهندسی نفت و دامپزشکی ۲ به رقابت با یکدیگر پرداختند که تیم مهندسی نفت در ادامه حضور پرقدرت خود، باز هم توانست از سد حریف خود عبور کند و با نتیجه ۷۰ بر ۲۸ به پیروزی برسد.

در دومین بازی تیم مهندسی ورزش ۱ قهرمان سال گذشته رقابت‌های المپیاد ورزشی، توانست با نتیجه ۷۲ بر ۱۲ از تیم دامپزشکی ۱ عبور کند.

در آخرین بازی از مرحله دوم رقابت‌ها، دو تیم مواد_متالوژی و استادان به رقابت پرداختند که تیم استادان در دومین بازی خود با نتیجه ۵۵ بر ۲۶ به پیروزی رسید تا خود را به عنوان یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی معرفی کند و خط و نشانی برای سایر تیم ها کشیده باشد.

در ادامه بازی ها که در اوایل سال ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد، تیم ها در دور سوم از مرحله گروهی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت تا تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شود.