نمایشگاه انتشارات پژوهشکده دانشنامه‌نگاری پژوهشگاه علوم‌انسانی و مطالعات فرهنگی در واحد علوم و تحقیقات برپا شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۹ کد : ۱۱۰۷۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۴
نمایشگاه انتشارات پژوهشکده دانشنامه نگاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با هدف توسعه و ترویج علم به جامعه علمی کشور در ساختمان علوم انسانی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد.

‌‌‌‌‌‌‌براساس این گزارش، این نمایشگاه از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹ در ساختمان علوم انسانی جهت بازدید استادان، دانشجویان و کارکنان فعال است. در این نمایشگاه، ۵۷ دانشنامه در زمینه‌های ریاضی، پزشکی، دامپزشکی، شیمی، فیزیک و علوم انسانی به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مؤسسه‌ای پژوهشی است که به طور عمده وظیفه تحقیق در علوم انسانی (ادبیات، تاریخ، فلسفه و علوم حکمی، ادیان و معارف دینی، عرفان، زبان شناسی، علوم اجتماعی، اقتصاد تطبیقی، علوم سیاسی و...) و همچنین مطالعه فرهنگ‌های مختلف بشری را به عهده دارد.

در حال حاضر این پژوهشگاه، بزرگترین نهاد پژوهشی کشور است که در زمینه علوم انسانی و بررسی شناخت فرهنگ دیرپای اسلامی ایرانی پژوهش می‌کند.

‌‌فهرست کتاب های نمایش داده شده در نمایشگاه انتشارات پژوهشکده دانشنامه‌نگاری پژوهشگاه علوم‌انسانی و مطالعات فرهنگی در واحد علوم و تحقیقات به شرح جدول زیر است. کلیک کنید

 


( ۲ )