برگزیدگان اولین دوره مسابقات پل‌های ماکارونی واحد علوم و تحقیقات معرفی شدند

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۸ کد : ۱۱۰۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۹۵
برگزیدگان اولین دوره مسابقات پل‌های ماکارونی واحد علوم و تحقیقات معرفی شدند

‌‌‌‌‌‌‌اولین دوره مسابقات پل‌های ماکارونی واحد علوم و تحقیقات به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی این واحد دانشگاهی با حضور دکتر سودابه سلیمانی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، دکتر محمد قهدریجانی سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی این واحد و جمعی از استادان، دانشجویان و علاقمندان برگزار و تیم‌های برتر معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، این دوره از مسابقات با رقابت ۲۱ تیم طی دو روز در سالن حبیبی کتابخانه و مرکز اسناد علمی این واحد دانشگاهی برگزار شد. روز نخست اختصاص به آماده سازی و تست سازه‌ها و روز دوم اختصاص به بارگذاری سازه‌ها داشت.

تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها شامل اوستا، اسمارت، آنها، بیومکانیکس، ابرسازه، سپهر ایرانیان ۱، دین و دانش، آریوبرزن، بهسازه، بایوایکس، بنگ‌تن، آرشات، هایپرپل، پادیما، پرواز، ساتینه، ژئوبریج، کوارتر، سپهر ایرانیان ۲، پدیده، پارادوکس و اوژن بودند که پس از مرحله بارگذاری ۳ تیم برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

براساس این گزارش تیم‌های آرشات با سازه‌ای به وزن ۵۸۹/۱۹ گرم و تحمل بار ۱۸۰/۵ کیلوگرم و راندمان ۵/۲۶۴ مقام اول، تیم پادیما با سازه‌ای به وزن ۸۶۸/۲۱ گرم و تحمل بار ۴۶۵/۵ و راندمان ۹/۲۴۹ مقام دوم، تیم پارادوکس با سازه‌ای به وزن ۹۹۶/۲۲ و تحمل بار ۳۸۰/۵ و راندمان ۹۵/۲۳۳ مقام سوم اولین دوره مسابقات پل‌های ماکارونی واحد علوم و تحقیقات را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است برای اولین دوره این مسابقات ۳۲ تیم اعلام آمادگی کرده بودند که در نهایت به دلایلی نظیر آماده نشدن سازه ۲۱ تیم در مرحله بارگذاری به رقابت پرداختند.

برای اطلاع از نتایج کلی این دوره از مسابقه پل‌های ماکارونی واحد علوم و تحقیقات کلیک کنید.


( ۳ )