زمان برگزاری بخش شفاهی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن، مشخص شد

۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۶ کد : ۱۰۶۶۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۰۹
زمان برگزاری بخش شفاهی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات در دو بخش خواهران و برادران و سه سطح استادان، دانشجویان و کارکنان مشخص شد.
زمان برگزاری بخش شفاهی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن، مشخص شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن سال ۱۳۹۷ در بخش شفاهی بصورت همزمان در دو بخش خواهران و برادران، از ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه چهارم دی‌ماه جاری در محل مسجد امام علی (ع) برگزار می‌شود. مسابقات برادران در فضای داخل مسجد و خواهران در شبستان مسجد برگزار می‌شود.

گفتنی است این دوره از مسابقات قرآن در بخش شفاهی در ۴ رشته قرائت (تحقیق و ترتیل)، حفظ (جزء ۳۰ قرآن، حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن)، اذان و تواشیح برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت‌نام شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند با مراجعه به اداره امور نماز، فرهنگ اسلامی، قرآن و عترت واقع در مسجد امام علی (ع) و یا از طریق شماره تماس ۴۴۸۶۹۴۱۵ اقدام نمایند.خاطرنشان می‌سازد، مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۹ صبح چهارم دی‌ماه ادامه دارد.

لازم به توضیح است که شرکت‌کنندگان در رشته‌های اذان و تواشیح باید فایل صوتی خود را که بر روی یک لوح فشرده DVD ذخیره شده است، در روز برگزاری مسابقات، به همراه داشته و ارائه دهند.