دیدارهای دوره ای سرپرست واحد علوم و تحقیقات با دانشجویان برگزار می‌شود

۱۹ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۴ کد : ۱۰۵۶۶ اخبار
تعداد بازدید:۷۴۰
روز دانشجو به اهتمام بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات با برگزاری تریبون آزاد دانشجویی در حضور سرپرست واحد علوم و تحقیقات و جمعی از مسئولان و دانشجویان، در سالن همایش‌های کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی گرامی داشته شد.
دیدارهای دوره ای سرپرست واحد علوم و تحقیقات با دانشجویان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات در این تریبون آزاد، دانشجویان دغدغه‌ها، مشکلات و مسائل مربوط به خود را بیان داشتند و دکتر رضا مسعودی سرپرست واحد علوم و تحقیقات در گفت و شنودی صمیمانه با دانشجویان به پاسخگویی پرداخت.

دکتر مسعودی با تأکید بر حفظ کرامت انسانی و تلاش بر بهبود بیش از پیش شرایط تحصیلی و رفاهی دانشجویان از دغدغه واحد علوم و تحقیقات برای حل مشکلات و معضلات دانشجویان نظیر برون‌سپاری پارکینگ، سلف، حمل و نقل و تجهیز پارکینگ به سیستم RFID و ... خبر داد.

گفتنی است سرپرست واحد علوم و تحقیقات با تأکید بر اهمیت نقد و پیشنهادات دانشجویان در بهبود شرایط و ارتقاء دانشگاه اظهار امیدواری کرد این گونه دیدارها تکرار شود.

وی از اختصاص ۶ هزار مترمربع فضای فیزیکی جهت راه‌اندازی سرای نوآوری واحد علوم و تحقیقات با هدف ایجاد شرایط مناسب رشد، اشتغال و تبدیل واحد علوم و تحقیقات به واحدی نوآور، خلاق، کارآفرین خبر داد.

براساس این گزارش دانشجویان در این مراسم از مسائلی نظیر بهبود شرایط حمل و نقل، کیفیت غذای دانشجویی، معضلات پارکینگ دانشجویی، استفاده بهینه از فضای آموزشی، بهره‌گیری هرچه بیش‌تر از استادان مجرب، ایجاد بستر رشد سیاسی و فرهنگی دانشجویان، افزایش امکانات و تجهیزات آموزشی و پژوهشی سخن به میان آوردند.