بیست و چهارمین دوره مسابقات کتبی سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۹ کد : ۱۰۵۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۲۲
بیست و چهارمین دوره مسابقات کتبی سراسری قرآن و عترت همزمان با سایر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در ۱۰ عنوان رشته در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
بیست و چهارمین دوره مسابقات کتبی سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، در این دوره از مسابقات کتبی سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات، بیش از ۲۰۰ دانشجو و استاد این واحد دانشگاهی در سالن اجتماعات مرکز اسلامی پیامبر اعظم (ص) واحد علوم و تحقیقات شرکت داشتند.

براساس این گزارش، شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات در رشته های تفسیر قرآن کریم، زندگی چهارده معصوم (ع)، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه قرآن کریم به زبان انگلیسی، احکام برادران و خواهران، زندگی پیامبر اکرم (ص)، ترجمه قرآن کریم (فارسی) و آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه به رقابت پرداختند.

گفتنی است در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و حجت‌الاسلام و المسلمین حجت‌اله ذاکر معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات از روند برگزاری این رقابت بازدید به عمل آوردند.

بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت (بخش کتبی) استادان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به طور همزمان در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در ۱۰ رشته با مشارکت بیش از ۱۰۰ هزار نفر از دانشجویان و اعضای هیات علمی در ۴۰۰ واحد و مرکز آموزشی برگزار شد.

استادان و دانشجویانی که امتیاز لازم را کسب کنند به مرحله دوم مسابقات راه پیدا خواهند کرد. همچنین بعد از برگزاری مرحله دوم، نفرات برتر به جشنواره ملی قرآنی دانشجویان کشور معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است که نتایج بیست و چهارمین دوره مسابقات کتبی سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، دی ماه جاری اعلام خواهد شد.


( ۲۸ )