نشست شورای مرکزی بسیج استادان استان تهران در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۲ کد : ۱۰۵۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۸۷
نشست شورای مرکزی بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان کانون‌های بسیج استادان استان تهران در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
نشست شورای مرکزی بسیج استادان استان تهران در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، در ابتدای این نشست دکتر زراعت کیش مسئول بسیج استادان واحد علوم و تحقیقات ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و تشریح برنامه های بسیج استادان این واحد به تبیین مهمترین آسیب ها و چالش های فرهنگی فراروی دانشگاه ها اشاره کرد.

دکتر سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج استادان دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست به افتتاح دفاتر بسیج استادان سراسر کشور در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: برای برگزاری پرشور مراسم ۹ دی برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی که نشان از ماهیت بصیریتی دارد، از سوی بسیج استادان صورت بگیرد.

رئیس بسیج استادان در ادامه عنوان کرد: مراسم یوم الله ۹ دی به صورت متمرکز در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور سردار سلامی و روسای واحدهای دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.

دکتر هاشمی خطاب به استادان، ارتباط مستمر و موثر با ریاست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را توصیه کرد و افزود: شایسته است، کارگاه‌های بسیج استادان، نیاز محور و به صورت ماهانه برگزار شود. براساس مصوبات صورت گرفته به کارگاه‌هایی که برای استادان برگزار می‌شود، امتیاز موثر بر فعالیت‌های فرهنگی تعلق میگیرد.

در این نشست که در کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد، مسئولان بسیج استادان تهران بزرگ به ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های خود پرداختند.

* خبرنگار: راهبه سلیمانی دارانی

 


( ۹ )