رویداد استارتاپی «بهبود کیفیت زندگی» در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود

۲۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۶ کد : ۱۰۲۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۰۶
رویداد استارتاپی «بهبود کیفیت زندگی» در راستای برگزاری جشنواره علمی- پژوهشی «جایزه بزرگ شیخ بهایی» در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.
رویداد استارتاپی «بهبود کیفیت زندگی» در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر فاطمه عزیزآبادی فراهانی معاون پژوهش و فناوری واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه تمرکز رویداد استارتاپی «بهبود کیفیت زندگی» بر سه موضوع «آب و بحران آب»، «صنعت غذا (از مزرعه تا سفره)»، «اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایلی و کامپیوتری» است، گفت: انتظار می‌رود در این رویداد با توجه به ظرفیت دانشجویی و پژوهشی واحد علوم و تحقیقات و نیاز عمومی در سطح جامعه، ایده‌ها و طرح‌های خلاق و نوآورانه‌ای در راستای شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور مطرح شود.

وی ادامه داد: دستیابی به راهبردهای ارزش‌آفرین و راهکارهای عملی برای بهبود کیفیت زندگی و حل چالش‌های جدی با هدف ارتقاء سبک زندگی اسلامی-ایرانی از جمله اهداف برگزاری رویداد استارتاپی «بهبود کیفیت زندگی» است. بنابراین تلاش می‌شود تا با بهره‌گیری از دانش و تجربه متخصصان و کارآفرینان، زمینه آشنایی تخصصی و مهارت‌افزایی دانشجویان و علاقمندان با اکوسیستم استارتاپی فراهم شده و سکوی پرتابی برای ورود افراد و ایده‌های خلاقانه و نوآورانه به بازار هدف ایجاد شود.

زمانبندی برگزاری این رویداد استارتاپی که با مشارکت دانشجویان، پژوهشگران و علاقمندان حوزه کسب و کار و کارآفرینی شکل می‌گیرد، با هفته کارآفرینی در آبان ماه و هفته پژوهش در آذر ماه تقارن پیدا می‌کند.

دبیرخانه استارتاپ که در ساختمان دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات راه‌اندازی شده است، پاسخگوی علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیوه مشارکت در این رویداد است. همچنین علاقمندان برای این منظور می‌توانند با شماره ۴۴۸۶۷۱۷۴ داخلی ۵۱۹۹ تماس حاصل کنند.


( ۱۱ )