۴ مهر ماه؛ مزار شهدای گمنام آرمیده در واحد علوم و تحقیقات غبارروبی می‌شود

۰۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۷ کد : ۱۰۱۶۰ اخبار
تعداد بازدید:۷۴۴
مزار شهدای گمنام آرمیده در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی چهارشنبه ۴ مهر ماه، همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور دانشگاهیان علوم و تحقیقات غبارروبی و عطرافشانی می‌شود.
۴ مهر ماه؛ مزار شهدای گمنام آرمیده در واحد علوم و تحقیقات غبارروبی می‌شود

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، پیکرهای پاک دو شهید گمنام دفاع مقدس، ۲۵ مهر ماه ۱۳۹۱ همزمان با سالروز شهادت امام محمدتقی (ع)، بر روی دستان اساتید، دانشجویان و کارکنان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تشییع و در مقبره‌الشهداء واحد علوم و تحقیقات واقع در بلندای شمال غرب تهران آرام گرفت.

واحد علوم و تحقیقات، اولین واحد دانشگاه آزاد اسلامی در تهران بود که متبرک به قدوم مبارک شهدای گمنام شد.

کلنگ ساخت یادمان مقبره‌الشهداء واحد علوم و تحقیقات نیز که بر اساس معماری اسلامی ایرانی احداث شده و چهلمین مقبره الشهداء ساخته شده در سطح واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است، مرداد ماه ۱۳۹۳ به زمین زده شده بود.

حضور مقبره شهدای گمنام در این واحد دانشگاهی و احداث یادمان مقبره الشهداء در آن، فرصتی برای تقویت روحیه معنوی دانشگاهیان با تداعی یاد شهدا و یادآوری فرهنگ ایثار و شهادت است.

پیش از برگزاری آیین غبارروبی مزار شهدای گمنام در واحد علوم و تحقیقات، مراسم «سوگواره حسینی» همزمان با نماز ظهر و عصر چهارشنبه ۴ مهر ماه در مسجد امام علی (ع) این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.


( ۶ )